Legionerlerin soz savaslari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legionerlerin soz savaslari

Siz burada oz muzakirelerinizi ede bilersiniz.

AnasayfaGaleriLatest imagesQeydiyyatdan keçinGiriş

Ən son baxdığınız film

Aaa gitmek 
5 posters
MüəllifIsmarıc
cavid quliyev

cavid quliyev

İsmarıc sayı : 169
Job/hobbies : sport,religion,intellectual games
Registration date : 29/06/08

Ən son baxdığınız film Empty
Yeni mövzuMövzu: Ən son baxdığınız film   Ən son baxdığınız film Icon_minitimeB.e. 08 Sen. 2008, 09:22

Ən son baxdigim film İron man .olub ondan sora heleki vaxtim yoxdu ki.oturum hansisa kinoya baxim.amma baxariq.İnsallah Surprised
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
http://javidguliyev.blog.com
Homo_Sapiyens

Homo_Sapiyens

İsmarıc sayı : 76
Job/hobbies : volleyball,music,dance intellectual games,to find original quotes
Registration date : 30/06/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Ən son baxdığınız film   Ən son baxdığınız film Icon_minitimeB.e. 08 Sen. 2008, 13:15

en son baxdigim film "korpe" filmidi.esl psixoloji trillerdi.ureyi zeif olan ve eseb xestelyi olanlarin baxmasi qadagandir. Smile
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
cavid quliyev

cavid quliyev

Yeni mövzuMövzu: Geri: Ən son baxdığınız film   Ən son baxdığınız film Icon_minitimeB.e. 08 Sen. 2008, 15:36

sende harda vehsi.qorxulu filmler var olara baxirsanee.komediyayla aran yoxdu deyesen??
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Homo_Sapiyens

Homo_Sapiyens

Yeni mövzuMövzu: Geri: Ən son baxdığınız film   Ən son baxdığınız film Icon_minitimeB.e. 08 Sen. 2008, 18:01

aaa men ele ozum komediyayam dee neynirem ki komediyaya baxib???? Very Happy geek
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Homo_Sapiyens

Homo_Sapiyens

Yeni mövzuMövzu: Geri: Ən son baxdığınız film   Ən son baxdığınız film Icon_minitimeC.a. 11 Sen. 2008, 09:56

aaa lap unutmushdum."SONUNCU LEGION"u da qeyd edim deee bess. ona da bu yaxinlarda baxmisam. elaydi.her birinize baxmagi meslehet goruremmmm Smile
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Eva_Parkinson

Eva_Parkinson

İsmarıc sayı : 65
Job/hobbies : music, books, anime
Registration date : 05/09/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Ən son baxdığınız film   Ən son baxdığınız film Icon_minitimeŞ. 13 Sen. 2008, 06:21

Sag oluneee:P Cavid, sen hele o gunku filmde qalmisan?:p aaa yaxsi ki Zohana baxmamisiq kinoteatrda, biabir olmusduq yoxsa affraid men en son "Don't mess up with Zohan"a baxmaga calisdim, 18+du, yeri yoxdu, baxmasaz yaxsidi. hec ne itirmezsiz Razz
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
cavid quliyev

cavid quliyev

Yeni mövzuMövzu: Geri: Ən son baxdığınız film   Ən son baxdığınız film Icon_minitimeŞ. 13 Sen. 2008, 06:33

ayda eva allah guldursun seni.men ele onu bilirdim ona gore meslehet gormurdumde.onun reklaminabaxmisdim.ona gore.biz beyem 18-uq?
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Eva_Parkinson

Eva_Parkinson

İsmarıc sayı : 65
Job/hobbies : music, books, anime
Registration date : 05/09/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Ən son baxdığınız film   Ən son baxdığınız film Icon_minitimeŞ. 13 Sen. 2008, 06:43

Eee:p noolsun men de baxmisdim, ama hec ele gorsenmirdi, kino vashe absurddu Neutral senin baxmayaq dediyini xatirlamiram nese eshii 18+uq ee, ama da ele kinolara yasimiz yene dusmur))(yazdigimi oxuyan da ele biler nece kinoduyee Very Happy )
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
phantom

phantom

İsmarıc sayı : 5
Registration date : 11/07/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Ən son baxdığınız film   Ən son baxdığınız film Icon_minitimeŞ. 13 Sen. 2008, 22:21

Men, sozun esl menasinda kinomanan. Demek olar ki, butun baxilmaga deyer filmlere baxmisham. Duzu, meni filmin janrindan cox sujeti, mahiyyeti maraqlandirir. Axrinci baxdigim filmi hec xatirlamiram, cunki her gun hec olmazsa bir filme baxiram. Amma en cox sevdiyim film Roberto Benininin "Heyat gozeldir" filmidir. Onun "Tiger & snow" filmi de cox maraqlidir. Onun qeder heyatin gozel, omrun ise muharibenin caxnasmasinda bele deyerli oldugunu gostermeyi bacaran diger bir rejissor & aktyor yoxdur. Hem de insanlarin fedakarligini ele gozel eks etdirir ki, heyatda dogurdan da hele de gozel nese qaldigina adami inandirir. Isterdim ki, siz de sevdiyiniz filmleri qeyd eleyesiz & onlar haqqinda fikir soyleyesiz.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Leman Esedova

Leman Esedova

İsmarıc sayı : 23
Job/hobbies : shoping,dancing,music,interesting films & intellectual games
Registration date : 09/09/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Ən son baxdığınız film   Ən son baxdığınız film Icon_minitimeB.e. 29 Sen. 2008, 11:23

menim en son baxdigim kino ise "Accidental-husband" di. Romantik-komediyadi
baxmaga deyer en azindan 1-2 saatliq vaxtiniz xos kece biler.
P.S basqa janrlar oz yerinde ama romantik komediyanin cox vaxt yeri var bounce
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

Yeni mövzuMövzu: Geri: Ən son baxdığınız film   Ən son baxdığınız film Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

Ən son baxdığınız film
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
Legionerlerin soz savaslari :: Digər Söhbətlər :: Film,kino yoxsa movie???-
Keç: